Pończochy

Wybrane modele podkolanówek uciskowych

Pończochy uciskowe Skarpety kompresyjne

Podkolanówki uciskowe to najpopularniejszy produkt kompresyjny tego typu. Z powodzeniem mogą go stosować zarówno Panowie do spodni, jak i Panie do spodni oraz dłuższych spódnic, i sukienek. Wyróżniamy wyroby profilaktyczne i lecznicze tego typu. Poniżej przedstawiamy wybrane modele, które odnajdziecie w naszej kolekcji.

SIGVARIS COTTON PODKOLANÓWKI UCISKOWE CCL1

Podkolanówki uciskowe pierwszej klasy, przeznaczone przede wszystkim dla osób często odczuwających ciężkość i zmęczenie nóg, nieposiadających jednak wyraźnych zmian żylnych. Dzięki zawartości bawełny sprawdzą się dla alergików i osób uprawiających sport.

ARIES AVICENUM 310 TRAVEL PODKOLANÓWKI I KLASY UCISKU

To produkt przede wszystkim profilaktyczny dla osób, które chcą przeciwdziałać skutkom siedzącego trybu życia. Idealnie nadają się na wszelkie podróże samochodem, autokarem czy samolotem. Duża zawartość bawełny w składzie (60%) sprawia, że są bardzo miękkie i wygodę. Ich struktura dodatkowo została wzbogacona jonami szwajcarskiego srebra o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych, zapobiegającym powstawaniu przykrego zapachu.

SIGVARIS COTTON PODKOLANÓWKI UCISKOWE CCL3

Lecznicze podkolanówki uciskowe o 3 klasie kompresji, adresowane dla osób borykających się z najcięższymi konsekwencjami chorób krążenia w obrębie nóg, takimi jak żylaki czy zakrzepica. Dodatek bawełny w składzie sprawia, że są idealne dla alergików i wszystkich osób o wrażliwej skórze, a także umożliwia korzystanie z nich przez cały rok.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, w skład której wchodzą podkolanówki uciskowe. Znajdziecie w niej bieliznę medyczną tylko od sprawdzonych producentów, stawiających na jakość i estetykę wykonania. Wszyscy nasi klienci jak do tej pory byli zadowoleni z poziomu wyrobu tych produktów. Jeśli macie jakieś pytania lub nasuwają się Wam jakieś wątpliwości, koniecznie skontaktujcie się z nami – z chęcią Wam pomożemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *