Pończochy

Wybrane modele pończoch przeciwżylakowych

Bielizna kompresyjna Odzież medyczna Pończochy uciskowe

Pończochy przeciwżylakowe to produkt medyczny skierowany do kobiet i mężczyzn, ale jak można się domyślić, zdecydowanie częściej sięgają po niego Panie. Nic dziwnego – jeśli można poczuć się bardziej kobieco w bieliźnie uciskowej, to dlaczego by nie? Poniżej przedstawiamy wybrane tego typu produkty, które znajdziecie na naszej stronie.

ARIES AVICENUM 70 POŃCZOCHY PROFILAKTYCZNE

To pończochy profilaktyczne o delikatnym ucisku, przeznaczone dla osób, które chcąc zapobiegać zmianom żylnym w obrębie nóg. Ozdobny mankiet i delikatny materiał, z pewnością pozwoli Wam się poczuć bardzo kobieco.

ARIES AVICENUM 360 COTTON POŃCZOCHY UCISKOWE CCL2

Pończochy z domieszką bawełny do codziennego stosowania o II klasie kompresji, przeznaczone dla osób, które już zaczęły się borykać z pierwszymi żylakami z obrzękiem. Produkt jest miękki i elastyczny, a dzięki wzbogaceniu składu o jony szwajcarskiego srebra, zapobiegają namnażaniu się bakterii i grzybów oraz niwelują wszystkie nieprzyjemne zapachy.

SIGVARIS MAGIC POŃCZOCHY UCISKOWE CCL1 – KOLORY SPECJALNE

Pończochy przeciwżylakowe na specjalne zamówienie, bardzo eleganckie i półtransparentne. Szeroka paleta kolorów pozwala na ich swobodne dobranie do każdej okazji. Produkt I klasy kompresji, przeznaczony przede wszystkim dla Pań często odczuwających zmęczenie nóg i z łagodnymi żylakami bez obrzęku. Świetnie sprawdzą się również w podróży, podczas której przez długi czas przebywamy w pozycji siedzącej.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, w skład której wchodzą pończochy przeciwżylakowe. Kompresyjni.pl stawiają na produkty tylko od sprawdzonych i zaufanych producentów, dla których zarówno wysoka jakość i wartość medyczna wyrobów jest ważna, ale także ich estetyczny wygląd. Jeśli macie wątpliwości, jaki kolor, rozmiar, klasa i typ odzieży medycznej byłby dla Was najbardziej odpowiedni, koniecznie skontaktujcie się z nami – z chęcią pomożemy!