Starsza kobieta

Wybrane modele rajstop na żylaki

Rajstopy uciskowe

Rajstopy na żylaki to produkt, który może być używany zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo. Skierowany jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących leczyć lub przeciwdziałać chorobom związanym z krążeniem nóg. Poniżej przedstawiamy wybrane modele z naszej kolekcji, dostosowane do różnych zapotrzebować.

 

SIGVARIS COTTON RAJSTOPY UCISKOWE CCL1

To rajstopy na żylaki z dodatkiem bawełny, co sprawia, że sprawdzą się idealnie dla alergików i osób o wrażliwej skórze. Produkt pokryty jest bawełną od wewnętrznej strony, co sprawia, że skóra ma kontakt tylko z naturalnym materiałem. Produkt I klasy kompresji dla osób, które nie mają jeszcze wyraźnych zmian żylnych.

MEDI MEDIVEN PLUS RAJSTOPY UCISKOWE CCL2

Produkt II klasy kompresji, przeznaczony dla osób z wyraźnymi żylakami i niewielkim obrzękiem. Te rajstopy na żylaki charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością, szczególnie wzmocnione zostały okolice stóp i palców. Dzięki zastosowaniu technologii Clima Comfort i Clima Fresh, perfekcyjnie przepuszczają powietrze i dają poczucie świeżości przez cały dzień.

MEDI MEDIVEN PLUS RAJSTOPY UCISKOWE DLA KOBIET W CIĄŻY CCL1

To wyjątkowe rajstopy dla kobiet w ciąży, sprowadzane na specjalne zamówienie. Mają większą trwałość niż zwykłe rajstopy uciskowe, są mocno kryjące i matowe. Posiadają wzmocnioną część palcową i pietę. Bardzo przyjemne dla skóry, między innymi dzięki zastosowaniu technologii Clima Comfort, która zapewnia dużą przepuszczalność powietrza i termoregulację.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty, w której skład wchodzą również przedstawione wyżej rajstopy na żylaki. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi producentami, stawiającymi nie tylko na wysoką jakość wyrobu medycznego, ale także na jego estetykę. Jeśli nie wiecie, jaki rodzaj lub rozmiar produktu będzie dla Was najlepszy, koniecznie skontaktujcie się z nami – chętnie pomożemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *