Skarpetki

Odzież medyczna kompresyjna –produkty uciskowe dla każdego

Bielizna kompresyjna Odzież medyczna

Po odzież medyczną kompresyjną może sięgnąć każda kobieta czy mężczyzna, którym nie jest obojętny stan zdrowia nóg. Przed ich zakupem nie trzeba kontaktować się z lekarzem, lecz dla pewności można skontaktować się z farmaceutą lub pracownikiem sklepu, w którym zamierzamy dokonać zakupu. Ponieważ są to produkty medyczne, testowane klinicznie, można je dostać tylko w sklepach medycznych, nie znajdziecie ich w zwykłych sklepach z ubraniami.

Zmęczone nogi – coraz popularniejsza dolegliwość wśród kobiet i mężczyzn

Szacuje się, że problem zmęczonych nóg, spowodowany nieprawidłowym krążeniem, dotyka około 53% kobiet i 43% mężczyzn. Niestety, powstawanie żylaków można łatwo przeoczyć, a w tym wypadku bardzo ważna jest szybka interwencja, a najlepiej prewencja. Problemy z żylakami pojawiają się stopniowo, warto więc obserwować wszelakie zmiany, jakie pojawiają się na nogach, by móc odpowiednio wcześnie zająć się tym problemem. Pierwszym sygnałem ostrzegawczym jest opuchlizna na nogach, która najpierw zaczyna się pojawiać po wielogodzinnym siedzeniu lub aktywności, a następie zaraz po wstaniu z łóżka i rozpoczęciu codziennych czynności. Następnie na nogach pojawiają się drobne pajączki, które z czasem mogą się powiększyć oraz rozciągnąć, tworząc już bardzo nieestetycznie wyglądające żylaki.

Powstawaniu żylaków sprzyja wiele czynników. Jednymi z nich są niehigieniczny tryb życia, zła dieta, mało aktywności fizycznej i charakter pracy biurowej. Nie bez znaczenia są również predyspozycje genetyczne, a także przyjmowanie specyficznych leków, np. antykoncepcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie, w skład której wchodzi kompresyjna odzież medyczna najwyższej jakości. W naszej kolekcji znajdziecie bieliznę uciskową różnego rodzaju przeznaczoną zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj lub rozmiar będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom, koniecznie skontaktuj się z nami!