starsza osoba

Bielizna przeciwżylakowa – nie daj się żylakom!

Bielizna kompresyjna Pończochy uciskowe Skarpety kompresyjne

Można powiedzieć, że żylaki są chorobą cywilizacyjną naszych czasów. Coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia, co sprzyja powstawaniu tego typu nieprzyjemnego schorzenia. Słynne zakładanie nogi na nogę też nie wpływa korzystnie na przepływ krwi w naszych żyłach, a robimy to automatycznie, nie zastanawiając się nawet nad negatywnymi konsekwencjami.

Żylaki są często również schorzeniem genetycznym, do którego możemy mieć predyspozycje. Nie oznacza to jednak, że nie ma dla nas ratunku i jesteśmy na nie skazani. Z pomocą przychodzi nam bielizna przeciwżylakowa, która znacząco niweluje ryzyko powstania tych nieestetycznych, ale też groźnych dla naszego zdrowia, wystających żył.

Najwyższa jakość bielizny dla kobiet i mężczyzn

W naszej kolekcji bielizny znajdziecie modele przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki wysokiej zawartości elastanu, nasza bielizna przeciwżylakowa idealnie dopasowuje się do ciała. Duża elastyczność ułatwia również jej wkładanie i ściąganie – koniec z męczeniem się podczas wkładania tego typu wyrobów medycznych! Ponadto, użyty do jej produkcji materiał ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, dzięki czemu nie musisz martwić się powikłaniami związanymi z noszeniem tego typu produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bielizny przeciwżylakowej. Znajdziecie w niej pończochy, skarpety, rajstopy oraz podkolanówki, w wersji codziennej i na specjalne okazje. Gwarantujemy, że każdy znajdzie dopasowany do swoich potrzeb produkt.